SKLEP

 „Nie wyrzucaj tej szafy! – ona ma duszę…”

Zaczęło się od tego, że mebel ( sekretarzyk), który znalazł się w kolejce na wysypisko miał wymiary idealnie pasujące do wnętrza, które wyposażaliśmy. Po ustawieniu go na miejscu, okazało się że to był strzał w dziesiątkę! Po sprawdzeniu kiedy i gdzie powstał okazało się, że to unikalna linia bardzo krótko występująca w produkcji a projekt stworzył znany duński projektant… tak to się zaczęło!

 W  dobie myślenia o środowisku powtórne wykorzystanie rzeczy to czysta ekologia!

 Nasze meble oraz inne artykuły to rzeczy z duszą, które dostają nowe życie a często nowe funkcje.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie bogaty wybór nieszablonowych mebli i dodatków. Większość z nich to przedmioty z bogatą historią, które niegdyś zdobiły stylowe wnętrza, by trafić ostatecznie do kąta na strychu bądź w komórce.

Jedną z naszych pasji, jest przywracanie ich do życia. Uwielbiamy patrzeć, jak spod warstwy kurzu i plam ukazuje się wspaniała faktura przedmiotu, który przecież przez długie lata tworzył dla kogoś scenografię codziennego życia. Szafy, krzesła, stoły, obrazy, lampy – to przedmioty, którym nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, a to one są niemymi świadkami naszego życia.  

MAPY ŻEGLARSKIE

Stylowy i ponadczasowy akcent marynistyczny.  Mapy idealnie sprawdzą się jako ozdoba ścian domowej biblioteki lub gabinetu. Bogaty wybór, różne rozmiary. Możliwość wysłania kurierem po przedpłacie lub odbiór osobisty.